Draconis Eques
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sárkányok a Világ legősibb teremtményei. Csak az lovagolhatja meg őket, akinek ők adnak engedélyt. Esküdj az árnyra vagy a lángra, és hívd magadhoz saját sárkányodat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Cenatio

Go down 
+3
Danaida
Heroine
Szélszellem
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Szélszellem
Admin



Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Jan. 25.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Jan. 25, 2010 8:40 pm

Ebédlő- és társalgóhelyiség.
Vissza az elejére Go down
https://darconiseques.hungarianforum.com
Heroine




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jan. 25.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Jan. 25, 2010 11:23 pm

Elhelyezkedik a vacsoraasztalnál, és megvárja az elé hozott gyümölcsöket, most valahogy a húst nem kívánja. Azért egy pohár vért elszopogat a barack mellé.*
Vissza az elejére Go down
Danaida

Danaida


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jan. 25.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Jan. 25, 2010 11:24 pm

Elhelyezkedik a vacsoraasztalnál, és megvárja az elé hozott gyümölcsöket, most valahogy a húst nem kívánja. Azért egy pohár vért elszopogat a barack mellé.*
Vissza az elejére Go down
Prosperina

Prosperina


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jan. 25.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyKedd Jan. 26, 2010 12:23 am

*Betér a helyiségbe ő is, és vacsorához lát.*
Vissza az elejére Go down
Laetitia Floor

Laetitia Floor


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyKedd Jan. 26, 2010 7:07 pm

*Csatlakozik a díszes társasághoz ő is, és majd ki ugrik a bőréből, hogy végre normális emberek között lehet.*
Vissza az elejére Go down
Prosperina

Prosperina


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jan. 25.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptySzer. Jan. 27, 2010 8:59 pm

*Beül a társalgóba, és olvasásba kezd.*
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 8:59 pm

*Végre felépült, és van egy kis szabadideje a következő órák előtt, úgyhogy a társalgóba megy, és egy könyvvel foglalja le magát. Persze a zajtól nem tud a könyvre figyelni, márpedig a társai elég nagy ricsajt csapnak a tévé környékén. Morogva teszi le a könyvet, és szétnéz, hátha talál valami rágcsálnivalót a környékén.*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 9:06 pm

*Egyedül ül távol a ricsajgóktól, és néha egy-egy megvető pillantást vet rájuk. Egy régi képeskönyvet lapozgat, amit XXX adott a kezébe. Betűket tanít, és Claudette jelenleg próbál olvasni tanulni, miközben kesudiót rágcsál.*
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 9:10 pm

*Kiszúrja a szintén egyedül üldögélő kislányt, bár megállapítja, hogy mintha túl fiatal lenne ide... de azért ránézésre egy fokkal jobb az őrült bandánál.*
- Hogy tudsz koncentrálni ebben a liba-zajban? *érdeklődik, kb átkiabálva az egész társalgót, amivel meglehetősen sok megrovó pillantást von magára*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 9:13 pm

*Felpillant a hangra, és a lány pillantásából megállapítja, hogy hozzá beszél.* - Nem rosszabb, mint a piacon. *feleli kissé rejtélyesen, bár Jesabelle nem tudhatja, hogy eddig a piactéren aludt eg másik városban, és ott éjjel sem volt csend soha, hiszen a kocsmák is ott voltak. Viszont a piaci asztalok alatt jó kis menedék volt.*
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 9:17 pm

*Megvonja a vállát*
- Mindenkinek ízlése szerint... *mondja még mindig fennhangon. Mivel ismét kap egy pár megrovó pillantást, inkább úgy dönt, átül a lányhoz. A könyvet azért viszi magával* Mióta vagy itt? *érdeklődik félvállról*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 9:19 pm

- Tegnap óta. *feleli, majd a másik lány könyvére pillant.* - Látom, te régebben, már tudsz olvasni. Én még csak mot küdök ezzel a baromsággal... *felemeli a könyvet, majd ledobja.*
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 9:21 pm

*Felvonja a szemöldökét*
- Már egy ideje tudok, nem itt tanultam meg. Az olvasás neked még gondot okoz? *érdeklődik erőltetett udvariassággal. Egyre furcsábbnak és ide nem valónak találja a kislányt*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 9:23 pm

- És akkor mi van? *mordul fel, mert megsértődik* - Te talán így születtél? *végigméri a csajt, máris nem tartja annyira szimpatikusnak.*
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 9:25 pm

- Nem, de azért időben tanultam olvasni *mosoly.* Ez nem általános iskola, ha nem tűnt volna fel. De ha tegnap óta vagy itt, akkor nem csodálom, hogy még nem jöttél rá *gúnyos a hangja, elégedett mosollyal az arcán dől hátra. Végre talált magának szórakozást*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:19 pm

- Én nem akartam idejönni, idehoztak. *von vállat* - És baromira nem érdekel, mi ez a hely, Aster szerint nekem itt a helyem. Gondolom nem egy tanonc leveli béka véleményét kérdezte ki előtte. Nem is csodálom. Lehet, hogy olvasni nem tudok, de ahogy elnézlek, veled azért kezdték korábban az ilyesmit, mert itt már nem lettél volna képes ilyen borsónyi aggyal behozni a lemaradást. *hideg és szemtelen a hangja, mint mindig, ha bántják.*
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:24 pm

- Ohh, valóban? Miért, aki tizenkét éves korára nem tanul meg olvasni, az vajon mire viheti itt? *kuncog fel továbbra is gúnyosan.* El vagy tévedve, kicsi lány, itt nagyobb bajod is eshet, mint az, hogy csúnyán néznek rád. Aster bizonyára említette, mikor idehozott...
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:27 pm

- Lehet, hogy ez neked nagy dolog, de tudod én korábban is úgy életem, hogy naponta eshetett volna nagy bajom. Szóval megtanultam túlélni. Szóval magadért aggódj, mert nekem nagyon úgy tűnik, te leszel, aki sírva fakadsz itt, nebáncsvirág! *angyali mosolyt vet a lányra, majd a könyvre néz* - Mellesleg gondolom lenne dolgot, szóval foglalkozz azzal!
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:31 pm

*Továbbra sem rezdül meg, nyugodt marad az arca, de a hangja gúnytól csöpög.*
- Valóban? Bizonyára érdekes életed lehetett az utcán. Aki kis senkinek születik, az is marad *csóválja meg a fejét színpadias sajnálkozással*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:34 pm

*Bólogat nagyon komolyan.* - Valóban. Nyilván azért is maradtál ennyi idős korodra ekkora paraszt. Az ilyesmit nem lehet kinőni. Igazán sajnálatos. *nem túl meggyőzően sajnálkozik* - Az oviban kapca vagy szalonna volt a jeled?
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:36 pm

- Halálfej, ha ez érdekel. Neked bizonyára nem volt. Kétlem, hogy bármikor is civilizáltak volna téged, máskülönben tudnád, hogy a mellény alá illik valami blúzt is venni, és hogy hogyan kell bekötni a cipőfűződet *méri végig a lányt. Mulattatja a szópárbaj, és nem húzza fel magát rajta, egyelőre*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:41 pm

- Nem, nekem családom volt, nem dobtak a lelencházba. *sugározza mosolyát továbbra is a lányra.* - Tőlük tanultam, hogy nem a kisebbekkel kezdek kötekedni, mert azt gyávaságnak hívják. De a lelencoviban azt gondolom nem tanítják, ott ettől lesz valaki menő. Hát tény, hogy nagyon mások vagyunk Hála az égnek. Ha rád hasonlítanék, hasba szúrnám magam.
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:52 pm

- Jobban járna a világ, ha most tennéd meg *mosolyog továbbra is a lányra.* Arról nem is beszélve, hogy mi is jobban járnánk. De ez nem gyávaság. Gyávaság az lenne, ha küzdelemre hívnálak, hiszen valószínűleg sokkal kevésbé értesz a víváshoz, vagy bármiféle harchoz, mint én. Úgyhogy ez eszemben sincs. De úgy látom, korod ellenére méltó ellenfél vagy szócsatában, és ez igazán kiváló szórakozás *szinte elismerően biccent a lány felé.*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:58 pm

- Óóóó! A szavakat te is jól forgatod. Szépen kivágod magad, ha nem mersz fegyvert használni. Végül is ez is a túlélés egy nagyon jó formája. Ha valaki tudja magáról, hogy képtelen lenne megnyerni egy harcot, jobb, ha elhiteti mindenkivel, hogy ő az erősebb. Tudod az állatvilágban is számtalan példa van erre. Ösztönszerűen működik. Így már azt is értem, miért fontosak számodra a külsőségek.
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio EmptyHétf. Feb. 01, 2010 11:01 pm

*Felvonja a szemöldökét*
- Ohh, szóval kivívod magadnak, hogy elfenekeljelek? *érdeklődik* Hat éves korom óta forgatok fegyvert, és akármilyen edzett is vagy az utcai harcban, kétlem, hogy sikerülne legyőznöd engem. De természetesen megpróbálhatjuk, ha gondolod. Ígérem, nem vágom le a fejed *mosoly*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cenatio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cenatio
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconis Eques :: Infernaorum vidéke :: Az árnyak szentélye-
Ugrás: