Draconis Eques
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sárkányok a Világ legősibb teremtményei. Csak az lovagolhatja meg őket, akinek ők adnak engedélyt. Esküdj az árnyra vagy a lángra, és hívd magadhoz saját sárkányodat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Cenatio

Go down 
+3
Danaida
Heroine
Szélszellem
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Szélszellem
Admin



Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Jan. 25.

Cenatio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Cenatio   Cenatio - Page 2 EmptyHétf. Jan. 25, 2010 8:40 pm

First topic message reminder :

Ebédlő- és társalgóhelyiség.
Vissza az elejére Go down
https://darconiseques.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio - Page 2 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 11:07 pm

*Szaporán bólogat.* - Pontosan erről beszéltem. A kutyavicsor effektus. A nagyanyám hívta így. A kutya is akkor vicsorog egyre jobban, ha fél. *angyalian pislog Jesabelle-re.* - Persze közben pontosan tudod, hogy mi jár érte, ha egy társadnak ugrasz neki. Persze érdekes lehet, ha az ember kezét odaragasztja egy kő. *tűnődik* - Te már próbáltad?
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio - Page 2 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 11:11 pm

*Élesen felkacag*
- Ohh, szóval erre vagy kíváncsi? *érdeklődik* Próbáltam, és pontosan tudom, hogy mi járna érte, ha téged beleznélek ki. Ennek ellenére jobb, ha vigyázol, mert lehet, hogy megéri a kockázatot. De ezek szerint félsz, hogy bebizonyosodna, hogy igazam van. Lehet engem gyávának nevezni, de nem mész sokra vele *mosoly*
Vissza az elejére Go down
Claudette Monet

Claudette Monet


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Jan. 31.

Cenatio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio - Page 2 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 11:16 pm

*Megrázza a fejét, és eltöpreng* - Rendben, akkor csináljuk hivatalosan. Elmondom Asternek, hogy szeretnék párbajozni veled, mert kihívtál. Azt is hogy neked megéri a kő kockázatát. Ha ő engedélyt ad, hát legyen. Szerintem meg fogja adni. *angyali mosoly* - Így nem verem át, és a te kihívásodnak is eleget tudok tenni. Nem szeretném átverni, tudod én nem szoktam átverni azokat, akik normálisak velem. Ha neked nem számít semmi, a saját kis sekélyes lelked a te bajod...
Vissza az elejére Go down
Jesabelle Whitenight

Jesabelle Whitenight


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 26.

Cenatio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio - Page 2 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 11:21 pm

- A saját kis sekélyes lelkem valóban az én problémám. De az, hogy az agyacskád nem fejlődött rendesen, már a tiéd *mosoly* Ám legyen! Ha hivatalos a párbaj, kétlem, hogy a kőnek bármiféle problémája lenne vele *megvonja a vállát. Farkasmosolyt villant a kislányra* Aster bizonyára felügyelni fogja a párbajunkat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cenatio - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cenatio   Cenatio - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cenatio
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconis Eques :: Infernaorum vidéke :: Az árnyak szentélye-
Ugrás: